Dineren in een luchtballon: CuliAir

Dineren in een luchtballon: CuliAir

Een ballonvaart op zich is al bijzonder, maar wordt extra spectaculair als je met de CuliAir meevaart. De CuliAir is een ballonvaart waar je van meesterkok Angélique Schmeinck ook nog eens een meesterlijke maaltijd voorgeschoteld krijgt. Het meest bijzondere is nog wel dat de maaltijd bereidt wordt met de hete lucht van de ballon zelf!

Op 1 oktober 2011 is de eerste ballon gaan varen. Wil je ook zo'n bijzondere ballonvaart meemaken? Dat kan voor zowel groepen als individuen. Er is plaats voor 12 personen. Wat betreft de arrangementen heb je volop keus: dineren bij zonsondergang, een exclusief champagneontbijt bij zonsopkomst én van nacht-ballonvaart tot Oostenrijkse Alpenvaart

Je begrijpt dat zoiets unieks niet goedkoop is. Voor € 395 koop je een los ticket, maar dan krijg je wel een vijfgangen diner, een wijnarrangement, een kookboek en dus de ballonvaart. Voor zo'n bijzondere ervaring zeker het geld waard. 

Schermafbeelding 2012-01-26 om 12.01.47

Route en locatie
Over de route en de locatie zegt CuliAir het volgende: "Onze ervaring is dat het Midden en Oosten van Nederland, door  gunstige wind en -weers omstandigheden, de meest vaarbare dagen geeft. De route en de afstand van de Culiair ballonvaart zijn afhankelijk van de wind en de windrichting. We leggen tussen de tien en veertig kilometer af." 

Reageren

  • HTML niet toegestaan. URL's worden automatisch clickable.
    * E-mail adres wordt niet getoond

Stylecowboys Shop
 



Agenda

» Carnavalsvakantie Zuiden van Nederland

Zuiden van Nederland

18 feb 2012 / 25 feb 2012

» Pinkpop 2012

Landgraaf, Nederland

26 mei 2012 / 28 mei 2012

» EK Voetbal 2012

Oekraïne en Polen

8 jun 2012 / 1 jul 2012

» 96e Vierdaagse Nijmegen 2012

Nijmegen, Nederland

17 jul 2012 / 20 jul 2012

» Olympische Spelen 2012

Londen

27 jul 2012 / 17 aug 2012

» Lowlands 2012

Biddinghuizen, Nerderland

17 aug 2012 / 19 aug 2012


Poll

Wat is de meest indrukwekkende activiteit in Thailand?


Zoeken


Mail de redactie

Powered by Bugbyte

© 2009-2012 Travelvalley.nl - All Rights Reserved - All views and opinions expressed are those of the authors of TravelValley.

All trademarks, slogans, text or logo representation used or referred to in this website are the property of their respective owners. Sitemap