Fashion Travel: tentoonstelling Christian Louboutin in Design Museum Londen

Fashion Travel: tentoonstelling Christian Louboutin in Design Museum Londen

In het Design Museum in Londen is binnen een bijzondere collectie te zien, namelijk van de wereldberoemde Franse schoenenontwerper Christian Louboutin. Iedere vrouw droomt ervan, en wil een paar killer heels met de oh-zo-bekende rode zool in haar kast hebben staan. De tentoonstelling is ter ere van zijn twintig jaar aan de top van de fashion industrie. 

Niet alleen zijn de bijzondere schoenen, pumps en laarzen van Christian Louboutin te bewonderen, er is meer te zien. De bezoeker krijgt de kans een kijkje te nemen in het bijzondere ontwerpproces, van schets tot uiteindelijke productie. Voor iedereen die van fashion houdt, en in mei, juni of begin juli in Londen is, absoluut een aanrader.

De tentoonstelling van Christian Louboutin in het Design Museum in Londen is te zien van 1 mei tot en met 9 juli. Kaartjes kosten tussen de £ 6.00 en £ 11.00.

Reageren

  • HTML niet toegestaan. URL's worden automatisch clickable.
    * E-mail adres wordt niet getoond




Agenda

» Colours By The Sea

Boulevard Vlissingen 14 juni 2013 om 20.00 uur

14 jun 2013

» Vierdaagse Nijmegen 2013

Nijmegen, Nederland

16 jul 2013 / 19 jul 2013

» Tilburgse Kermis 2013

Tilburg, Nederland

19 jul 2013 / 28 jul 2013

» Olympische Winterspelen 2014 Sotsji (Sochi)

Sotsji (Sochi), Rusland

7 feb 2014 / 23 feb 2014

» FIFA Wereldkampioenschap Voetbal 2014 Brazilië

Brazilië, Zuid-Amerika

12 jun 2014 / 13 jul 2014

» Olympische Zomerspelen Brazilië 2016

Brazilië, Zuid-Amerika

22 jul 2016 / 12 aug 2016


Poll

Mijn favoriete vakantie is.......


Zoeken

Mail de redactie

 

© 2009-2013 Travelvalley.nl - All Rights Reserved - All views and opinions expressed are those of the authors of TravelValley.

All trademarks, slogans, text or logo representation used or referred to in this website are the property of their respective owners. Sitemap

Hosted by Nines