(Onderzoek) Wintersport draait om lekker buiten zijn en actief zijn!

(Onderzoek) Wintersport draait om lekker buiten zijn en actief zijn!

Family Fun Travel heeft onderzoek gedaan (samen met USP Marketing Consultancy) naar waar de wintersport voor gezinnen om draait. De hele dag buiten zijn (84%) en actief bezig zijn (83%) zijn belangrijkere redenen om op wintersport te gaan dan het skiën of snowboarden zelf (67%).

Andere redenen om op wintersport te gaan is dat 3 van de 4 gezinnen aangeeft dat de kinderen het leuk vinden. Ook de gezelligheid van met meerdere gezinnen op wintersport te gaan is voor veel mensen een drijfveer (65%). Opvallend is dat 1 op de 5 gezinnen aangeeft dat de après-ski een reden is om op wintersport te gaan.

Volgens de onderzoekers is het wel te verklaren. Als je nog geen kinderen hebt, wil je zoveel mogelijk pistes op een dag doen en natuurlijk après-skiën. Met kinderen ben je meer aan het genieten van elkaar en de buitenlucht.

Kinderen een reden om (tijdelijk) niet meer te gaan skiën
15% ging voordat ze kinderen hadden op wintersport en nu ze kinderen hebben gaan ze niet meer. Belangrijkste redenen om niet meer te gaan zijn de kinderen zijn nog te klein om te skiën en natuurlijk spelen kosten mee: wintersport met een heel gezin is vaak te duur.

En daar komt dan ook nog eens bij, dat gezinnen niet anders dan in de schoolvakanties op wintersport kunnen, en dan rekenen hotels de hoofdprijs. Ook de liftpas is dan vele malen duurder dan buiten de schoolvakanties om. Neem er dan ook nog eens de files bij, die tijdens deze drukke weken niet te vermijden zijn, en de ergernis is compleet.

Als er een vakantie geschrapt zou moeten worden, dan zijn de meningen mooi verdeeld. De helft geeft aan dat ze de vakantie zouden schrappen, maar de andere helft blijft gewoon gaan.

Reageren

  • HTML niet toegestaan. URL's worden automatisch clickable.
    * E-mail adres wordt niet getoond


Laatste reacties


Agenda

» Pinkpop 2012

Landgraaf, Nederland

26 mei 2012 / 28 mei 2012

» EK Voetbal 2012

Oekraïne en Polen

8 jun 2012 / 1 jul 2012

» World Naked Bike Ride Amsterdam

Amsterdam, Nederland

9 jun 2012

» Tour de France 2012

Frankrijk

30 jun 2012 / 22 jul 2012

» 96e Vierdaagse Nijmegen 2012

Nijmegen, Nederland

17 jul 2012 / 20 jul 2012

» Holland Heineken House Londen 2012

Londen, Engeland

26 jul 2012 / 12 aug 2012

» Olympische Spelen 2012

Londen

27 jul 2012 / 17 aug 2012

» Lowlands 2012

Biddinghuizen, Nerderland

17 aug 2012 / 19 aug 2012


Poll

Mijn favoriete vakantie is.......


Zoeken

Mail de redactie

Powered by Bugbyte

© 2009-2012 Travelvalley.nl - All Rights Reserved - All views and opinions expressed are those of the authors of TravelValley.

All trademarks, slogans, text or logo representation used or referred to in this website are the property of their respective owners. Sitemap