De ideale jas voor op reis, met 18 zakken!

De ideale jas voor op reis, met 18 zakken!

Het is niet altijd handig om met een tas te reizen, een rugtas of een schoudertas. Vooral tijdens een stedentrip heb je nogal wat spullen die je overdag mee wilt nemen. Sleutels, een plattegrond, een flesje water, een telefoon, een camera, een zonnebril. En wil je al die spullen meenemen, maar heb je geen zin in een jas dan is hier de oplossing: de jas met 18 zakken. The Scottevest, for the trip of your life.

Het is een lichtgewicht jas die dus 18 zakken heeft van verschillende grootte. De mouwen zijn los te maken, dus ook als bodywarmer te gebruiken. De jas zelf is ook nog eens tot een superklein pakketje op te vouwen en dus ideaal voor op reis. Vanaf maat M is er zelfs plaats voor een iPad in deze jas! Hij is er in drie kleuren en vanaf maat S tot en met maat XXL. Voor $ 120 is hij van jou. Wij zijn echter heel benieuwd of het nou nog comfortabel is, als al je 18 zakken vol zitten met spullen. Ons lijkt een klein rugtasje dan toch echt fijner, maar goed, voor ieder wat wils. Heb je er een? Laat ons dan even weten hoe 'ie bevalt!   

Reageren

  • HTML niet toegestaan. URL's worden automatisch clickable.
    * E-mail adres wordt niet getoond

Stylecowboys Shop
 



Agenda

» Carnavalsvakantie Zuiden van Nederland

Zuiden van Nederland

18 feb 2012 / 25 feb 2012

» Pinkpop 2012

Landgraaf, Nederland

26 mei 2012 / 28 mei 2012

» EK Voetbal 2012

Oekraïne en Polen

8 jun 2012 / 1 jul 2012

» 96e Vierdaagse Nijmegen 2012

Nijmegen, Nederland

17 jul 2012 / 20 jul 2012

» Olympische Spelen 2012

Londen

27 jul 2012 / 17 aug 2012

» Lowlands 2012

Biddinghuizen, Nerderland

17 aug 2012 / 19 aug 2012


Poll

Wat is de meest indrukwekkende activiteit in Thailand?


Zoeken


Mail de redactie

Powered by Bugbyte

© 2009-2012 Travelvalley.nl - All Rights Reserved - All views and opinions expressed are those of the authors of TravelValley.

All trademarks, slogans, text or logo representation used or referred to in this website are the property of their respective owners. Sitemap