D-reizen introduceert de persoonlijke reisassistent: online, aan de telefoon en in de winkel
Maak jij nog weleens gebruik van een old school reisbureau? Waar je binnenstapt met lege handen, en met een enorme stapel reisgidsen naar buiten loopt? Er zijn generaties die dat nog steeds doen, maar er zijn ook generaties die dat nooit gedaan hebben. Zeker nu je alles direct online kunt boeken, zonder dat je een reisadviseur nodig hebt.
Maar... soms is het wel zo prettig om toch iemand te spreken die jou helpt met het boeken van een reis. Die de beste deal voor je vindt, in het enorme en onoverzichtelijke aanbod. Bij D-reizen denken dat er vraag naar is, en introduceren nu de persoonlijke reisassistent. Iedere klant krijgt zo'n persoonlijke reisassistent, of je nu in de winkel, via de telefoon of via internet boekt.

De redactie van Travelvalley schrijft dagelijks over nieuws en trends op gebied van reizen. Volg ons ook via Twitter, Facebook en Instagram.