Een bootvakantie: ultieme vrijheid
Het bijzondere aan een bootje huren om mee op vakantie te gaan is dat je op het water ultieme vrijheid ervaart. Je bent namelijk van niemand afhankelijk en kunt stoppen waar en wanneer je dat zelf wilt. Nederland heeft daarvoor namelijk een heleboel mooie vaarroutes.
De Biesbosch in Noord-Brabant is prachtig om doorheen te varen. Nederland barst daarnaast ook nog eens van de prachtig steden met veel water en gezellige havens. De vestigingsstad Heusden is bijzonder om te ontdekken vanaf het water, net als kaasstad Gouda en niet te vergeten de singels van Utrecht. Er is vanaf de boot echt heel veel te ontdekken. En je kunt gaan en staan waar je maar wilt.
Je hoeft je tijdens een vakantie op het water ook geen seconde te vervelen. Bij warm weer kun je lekker gaan zwemmen. Of ga vissen, picknicken aan het water, fietsen en wandelen over jaagpaden (een pad langs een kanaal/rivier dat vroeger werd gebruikt om schepen vooruit te trekken). Zoek ’s avonds een mooie plek om van de zonsondergang te genieten en je dag is echt compleet.
Volledig corona-proof
Een vakantie op het water is ook nog eens volledig corona-proof. Op een boot heb je namelijk meer dan voldoende afstand tot anderen. Als je wilt hoef je zelfs met niemand anders in contact te komen. Je kunt namelijk zelf eten en drinken mee aan boord nemen voor zo lang de vakantie duurt. En het is ook nog eens heel makkelijk om mensenmassa’s te vermijden. Een betere manier om corona-proof vakantie te vieren ga je niet vinden.
Op het water zul je vanzelf merken dat je volledig tot rust komt. De natuur is namelijk héél dichtbij. Wil je meer weten over de bootverhuur van Nicols? Download hier de Nederlandstalige brochure. Wil je liever verder weg? Vaarvakanties naar Frankrijk, Duitsland, Portugal en Hongarije zijn ook mogelijk.