Het leuke aan deze hippe Parijse lekkernij is dat je wel een beetje je best moet doen om er een te scoren, je kunt ze namelijk (nog) niet overal kopen. De meeste bakkers en patisserieën zijn bij macarons blijven hangen, niets mis mee natuurlijk want die zijn nog steeds super lekker, maar choux zijn nog enigszins exclusief.
De lekkerste choux à la crème in Parijs
En nu wil je natuurlijk weten waar je de lekkerste choux à la crème in Parijs koopt. Dat is bij Patisserie Odette! Patissier Frédéric Berthy maakt volgens traditioneel recept van zijn oma de lekkerste ‘choux’ van de stad.
Je vindt Patisserie Odette aan Rue Galande, nummer 77. Dat is aan de onderkant van de Seine, vlakbij de Notre Dame de Paris. Maar er nóg een plek waar je de lekkerste choux à la crème van Parijs kunt kopen, en dat is 18 rue Montorgueil (vlakbij Les Halles). Ze kosten 1,90 euro per stuk, vergelijkbaar met macarons dus, maar dan nog nét ietsje lekkerder. Binnenkort naar Parijs? Wel even proeven hoor, als je er in Parijs een beetje bij wilt horen!